راهنمای انتخاب پرده اتاق خواب

پرده نقش تاثیرگذاری در زیبایی دکوراسیون داخلی دارد. پرده در دکوراسیون اتاق خواب علاوه بر زیبایی بخشیدن در ایجاد امنیت و آرامش نقش موثری دارد، در این مطلب به بررسی پرده متناسب برای فضای اتاق خواب شما می پردازیم.

انتخاب جنس یک پرده تاثیر مستقیمی با سبک دکوراسیون شما و آرامش و امنیت شما دارد. به طور مثال اگر پنجره ی اتاق خواب شما به نحوه است که از بیرون خانه دید به داخل وجود دارد و یا نور مستقیم به اتاق می تابد و این موضوع قکر شما را مشغول کرده است برای تنوع در تنظیم نور و حس آرامش و امنیت بیشتر می توانید از پرده های زبرا استفاده نمایید که در محصولات شرکت موجود بوده و دارای تنوع فراوانی است.

پس از انتخاب جنس پرده ی مورد نظر برای اتاق خواب نوبت به انتخاب رنگ می شود، به جرات میتوان گفت پرده کرکره های سان وی دارای بیشترین تنوع رنگی میباشد . برای فضایی همچون اتاق خواب انتخاب رنگ های ملایم و آرامش بخش گزینه ی بسیار مناسبی است، از طرفی برای آن که اتاق خواب شما جلوه ی بصری زیباتری داشته باشد انتخاب رنگ مناسب با وسایل دیگر اتاق خواب مانند تخت و کمدها می تواند ایده ی منحصر به فردی باشد.

 در کنار پرده های زبرا پرده های شید نیز گزینه مناسبی میباشد. شیدها به دلیل قابلیت کنترل نور و قابلیت باز و بسته شدن می تواند دیگر گزینه شما برای پرده اتاق خواب شما باشد. همچنین شیدها را می توانید به رنگ ها و طرح های متفاوت در قسمت محصولات جستجو نمایید.